Alapozó tanfolyam

1 elmélet + 4 gyakorlat

Limitált létszámú, kiscsoportos foglalkozásainkon segítünk, hogyan kezdd el kutyád tanítását egészen az alapoktól. Olyan elméleti és gyakorlati tudást szeretnénk adni, amivel nem csak az alapengedelmes feladatokat tudod szépen felépíteni, hanem tudatos gazdivá válva kihozhatod a legtöbbet a magatokból a hétköznapokban is!

Ha szeretnéd megtanulni vagy megerősíteni az alapokat és tartalmasan együtt tölteni az időt, csatlakozzatok induló alapozó tanfolyamunkhoz!

Mivel fognak telni a gyakorlati órák?

A gyakorlatok során nagy hangsúlyt fektetünk a helyes módszerekre, hogy a tanfolyam után önállóan is tudjatok majd megfelelően tréningezni. Az alapozó tanfolyamon a gyakorlatban is kipróbálhatjátok a tanítási módszereket, hogy az alapfeladatokat már a kezdetektől stabilan tudjátok.

A gyakorlatokon az alábbi tematikát követjük:

• tanítás megvezetéssel, figyelem felépítése, fókusz tréning, ültetés, fektetés, pozíciók stabilizálása, helyes játék

Mivel fog telni az elméleti óra?

Az alapozó tanfolyam elméleti előadásán többek között szó lesz arról, milyen tanítási módszereket alkalmazunk, hogyan motiválhatod kutyádat, milyen igényei vannak és ezeket hogyan elégítheted ki, hogy kiegyensúlyozott, boldog kutyus legyen. Emellett beszélgetünk a szocializációról és praktikus tanácsokról is, amivel megkönnyítheted a hétköznapokat és az együttélést.

Kiket várunk az alapozó tanfolyamra?

Olyan kölyök vagy kortól függetlenül frissen örökbefogadott kutyusokat (és gazdáikat),

• akiknek minden szükséges oltásuk megvan ahhoz, hogy közösségbe mehessenek,
  • akiknek nincsen komolyabb viselkedés problémájuk, ami zavarná a csoport többi tanulóját,
  • akik nem félősek vagy szocializáció hiányosak, olyan mértékben, hogy ne tudnának érdemben részt venni a foglalkozásokon.

Mikor és hol lesz az elméleti óra?

Az elméleti óra helyszíne:

• Magnet Közösségi Ház - 1062 Budapest, Andrássy út 98.

Az elméleti óra időpontja:

• 2024. április 6. 10:00 - 13:00

Mikor és hol lesznek a gyakorlati órák?

A gyakorlati órák helyszíne:

• Az órákat a budapesti Városligetben tartjuk. Az első óra előtt a Pántlika Bisztrónál találkozunk, ahonnan közösen megyünk az óra helyszínére.

A gyakorlati órák időpontjai:

• 2024.04.13. szombat 9:30 - 10:30

• 2024.04.20. szombat 9:30 - 10:30

• 2024.04.27. szombat 9:30 - 10:30

• 2024.05.04. szombat 9:30 - 10:30

Pótalkalmak:

A gyakorlati órákat csak abban az esetben nem tudjuk megtartani, ha az időjárás erősen viharos. Amennyiben az időjárási körülmények miatt elmarad egy óra, akkor az alábbi pótdátumok egyikén tartjuk meg az elmaradt gyakorlatot:

• 2023.04.14. vasárnap 9:30 - 10:30
  • 2023.04.21. vasárnap 9:30 - 10:30
  • 2023.04.28. vasárnap 9:30 - 10:30
  • 2023.05.05. vasárnap 9:30 - 10:30

Kérjük, a fenti dátumokat is jegyezzétek fel magatoknak, hogy minden gyakorlati alkalom részt tudjatok venni.

Mennyibe kerül az alapozó tanfolyam?

Az alapozó tanfolyam díja 34.990 Ft (1 elmélet + 4 gyakorlat), melyhez ajándékba adunk a résztvevő gazdiknak egy FluffyDog x DOG it! jutalomfalat tartót! 🎁

Ha az alapozó tanfolyamot az azt követő kezdő tanfolyammal együtt vásárolod meg, akkor 69.980 Ft helyett 54.990 Ft-ért biztosíthatod a helyed mindkét képzésünkre. Ezt a lenti jelentkezési űrlapon tudod jelezni.

A részvételi díj a jelentkezés után kapott számla alapján egy összegben átutalással fizetendő.

Mik a jelentkezési feltételek?

A részvétel az oldal alján lévő űrlap kitöltéséhez és a teljes részvételi díj befizetéséhez kötött.

A tanfolyamon maximum 8 kutya-gazdi páros vehet részt. Helyet a részvételi díj befizetésének a sorrendjében tudunk biztosítani.

Maradt még kérdésed?

Jelentkezés

Az alapozó tanfolyamra való jelentkezéshez töltsd ki az alábbi űrlapot:

A tanfolyamról mondták

Foltossal rögtön az örökbefogadás után elkezdtünk járni az oviba és nem csak Ő, de mi gazdik is nagyon sokat tanultunk! Azóta iskolások lettünk ugyanitt, de az ovis alapozás rengeteget számított!

Emi és Foltos

Bár a foglalkozás csoportos, de minden kutyát figyelnek és egyéni tanácsokat is adnak. Felkészült, összeszedett és egy-egy problémára több megoldást javasló szakértő csapat a lányoké.

Mónika és Kuglóf

Képek az alapozó tanfolyamról