Gyakorló órák

Folyamatos becsatlakozás

Már túl vagytok egy alapengedelmes tanfolyamon, de hiányzik a kutyás tanulóközösség? Az alapokat egyedül tanultátok meg, de szeretnétek magasabb ingerkörnyezetben, kutyák között is gyakorolni? Éppen egy olyan tartalmas, közös programot kerestek, ahol a játék és a tréning kéz a kézben jár? Akkor ott a helyetek a gyakorló óráinkon!

Jelentkezéshez görgess az űrlapig!

A feladatok megerősítése és továbbfejlesztése mellett a közömbösítés is szerepet kap, hiszen a csoportos feladatok során a kutyák egymáshoz közel dolgoznak. Ezek a gyakorlatok nagyban fejlesztik kutyád figyelmét magas ingerkörnyezetben!

A gyakorló órákkal színesíthetitek a hétköznapokat, túllendülhettek az elakadásokon, pontosíthatjátok a feladatok kivitelezését és fejleszthetitek kutyád figyelmét, koncentrációját "zavaró" külső tényezők mellett.

Természetesen a tanuláson felül az órák másik fő célja, hogy jól érezzétek magatokat!

Hogyan képzeld el a gyakorló órákat?

Az alapengedelmes feladatokat stabilizáljuk játékos formában, izgalmas pályákkal, csoportos feladatokkal.

Az órákon sok esetben eltérő képzettségi szintű kutyusok vesznek részt. Ezt figyelembevéve a feladatokat úgy állítjuk össze, hogy mindenki a magának megfelelő nehézségi szinten dolgozhasson.

A jó gyakorló óra receptje (szerintünk): kihívás és sikerélmény megfelelő elegye!

Kiket várunk a gyakorló órákra?

Minimum 7 hónapos kutyusokat (és gazdáikat)

• akik már ismerik az alapfeladatokat (ültetés, fektetés, helyben maradás, láb mellett követés);
  • akiknek nincsen komolyabb viselkedés problémájuk, ami zavarná a csoport többi tanulóját,
  • akik nem félősek vagy szocializáció hiányosak, olyan mértékben, hogy ne tudnának érdemben részt venni a foglalkozásokon.

Mikor és hol lesznek a gyakorló órák?

A gyakoró órák helyszíne:

• Az órákat a budapesti Városligetben tartjuk. Az első alkalommal a Pántlika Bisztrónál találkozunk, ahonnan közösen megyünk az óra helyszínére.

A  következő alkalmak:

• A gyakorló órák várhatóan 2024 áprilisában indulnak majd újra. Ha szeretnél értesítést kapni az újraindulásról, akkor töltsd ki az oldal alján található űrlapot!

Mennyibe kerülnek a gyakorló órák?

Az órákra alkalmanként tudsz jegyet venni, melynek díja 3.500 Ft / kutya-gazda páros. Fizetés az óra előtt készpénzben vagy előre utalással.

Maradt még kérdésed?

Jelentkezés

A gyakorló órákra való jelentkezéshez töltsd ki az alábbi űralapot.

Az órákról mondták

Én nagyon szeretem a lányokkal az órákat. Kreatívak, változatosak a feladatok, jó a hangulat. Sose unatkozunk! Ajánlani tudom mindenkinek, aki szeretne gyakorolni a kutyájával.

Gábor és Kör

Mindig izgalmas, változatos feladatokkal készülnek a lányok, amikben mindenki megtalálja a kihívást és a fejlődési irányt. Szuper, baráti hangulatú órák, amiken amellett, hogy sokat tanulunk magunkról, a kettőnk kapcsolatáról, még nagyon jól is szórakozunk.

Ági és Lucifer

Sok türelem, játékos megoldások, figyelem a kutyára és a gazdára. A kiscsoportos órák mellett a könnyen megközelíthető helyszín plusz előny.

Dóra és Jhonny

Képek a gyakorló órákról