Ismerj meg minket!

A DOG it! megalapításakor egy olyan kutyás közösség, képzési forma megalkotása volt a célunk, ami kifejezetten az örökbefogadott kutyáknak és gazdijaiknak szól. Elkötelezett hívei vagyunk az örökbefogadásnak és jól tudjuk, hogy sok olyan problémával, nehézséggel szembesülhettek a kutya korábbi életéből fakadóan, amire egy általános tanfolyam vagy óra nem feltétlenül ad választ. Nálunk megkapjátok azt az egyéni figyelmet, amire kutyádnak és neked szükséged van, hogy saját tempótokban tudjatok tanulni és fejlődni.

Fontosnak tartjuk, hogy a gyakorlat mellett a szükséges elméleti tudással is felvértezzünk, hiszen négylábúd megértése fontos alappillére a közös fejlődéseteknek.

Valljuk, hogy nincsenek csodamódszerek, amelyek minden esetben működnek, így kis létszámú csoportos órákat tartunk, ahol minden párosnak kellő egyéni figyelem jut, és ahol megtalálhatjuk a nektek legmegfelelőbb utat. Szeretnénk segíteni egy boldog és kiegyensúlyozott kutya-gazda kapcsolat kialakításában, egyúttal támogatni téged a tudatos gazdivá válásban! :)

DOG it! kutyatrénerek

Marton Dalma

kutyatréner, puller oktató

"Ha lenne egy kutyám, az lenne az életi programom!" - mondtam anyukámnak 4 évesen, és ettől a kijelentéstől sosem távolodtam el. 10 éves voltam, mikor megérkezett Sütemény, az altatás elől mentett keverék kölyök, életem első kutyája. Süti az egyetemi éveim alatt a szüleimnél maradt, én pedig a hétvégi látogatások között érezni kezdtem a feszítő hiányt.

Körmendi Karola

kutyatréner

Amióta az eszemet tudom, különleges kapcsolatot érzek magam és négylábú társaink között. Gyermek szívvel "sajnos", felnőtt fejjel "szüleim felelős döntéseként" csak 14 éves koromban kerülhetett kutya a családba. Addig ismerősök szőrös barátait szeretgettem, és megszámlálhatatlan plüss kutyán gyakoroltam, milyen is lesz, ha egyszer lehet majd egy igazi kutyám.

Rólunk mondták

Ez a 2 lány imádja a kutyákat, és pontosan értik, mire van szüksége a mi problémás mentett kutyusainknak. Imádtuk őket és hálásak vagyunk mindenért.

Tamás és Balu

Sokat tanultunk, és a legfontosabb, hogy szorosabb lett a kapcsolatunk is, Suzy sokkal jobban figyel rám, mint a tanfolyamot megelőzően.

Panni és Suzy

A tanfolyam Eccpeccből kihozta a magabiztosságot. A kiscsoportos foglalkozásoknak és a szakértelemnek hála, az alapengedemességi feladatokat is szépen elsajátította.

Dávid és Eccpecc

Szuper volt, hogy a lányok figyelembe vették, hogy éppen hol tartanak a kutyusok, így mindenki magához képest tudott fejlődni. Nem voltak teljesíthetetlen elvárások, csak sikerélmény.

Mónika és Zsebi

Képek rólunk